شیشه کاری ها در آثار تاریخی جهان

Home دسته‌بندی نشده شیشه کاری ها در آثار تاریخی جهان
+

شیشه کاری ها در آثار تاریخی جهان

در سراسر کشور عزیزمان ایران بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارند که در آن ها شیشه کاری های بسیار زیبا و چشمگیری دیده می شود. و شاید یکی از دلایل معروف شدن و ماندگاری آن ها نیز شیشه رنگی در انواع بسیار زیبا باشد. اما این جاذبه های تاریخی ماندگار و بناهای شیشه کاری شده تنها مختص ایران نیستند و می توانیم در گوشه کنار جهان نمونه هایی از زیباترین بنا ها با شیشه کاری های بسیار جذاب را ببینیم. از جمله آثاری که دارای چشم نوازترین شیشه کاری ها می باشند، کلیساها و مساجد هستند و علت آن هم این است که این مکان ها معمولا بازتابی از هنر و معماری بوده اند.
شما عزیزان معمار و طراح می توانید برای قسمت های مختلف بنا و ساختمان خود از شیشه های رنگی استفاده کنید. این امر باعث چشم نواز شدن و زیباتر شدن ساختمان و محیط آن می شود. گروه تترا فرم به فروش شیشه رنگی با انواع کارایی برای استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان می پردازد.

شیشه رنگی در آثار تاریخی

شیشه های رنگی و شیشه کاری های زیبا باعث ایجاد انرژی مثبت در مکان می شوند. بنابراین نه تنها به علت زیبایی بلکه از لحاظ تاثیر مثبت انرژی در ساخت آثار تاریخی علی الخصوص مکان های مقدس نظیر مساجد و کلیساها به کار گرفته شده اند. در این راستا می توان به آثار بسیاری از جمله مسجد نصیر الملک در ایران، کلیسای سنتورایو دوم بوسکو در برزیل، گران هتل مکزیکو سیتی در مکزیک، کلیسای سنت شپل در فرانسه و … اشاره کرد.
اگر شما به معماری سنتی علاقمند هستید می توانید با بهره گیری و الهام از آثار تاریخی گذشته، ساختمان خود را تجهیز و دیزاین کنید. برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی جهت بکارگیری در ساخت و ساز ساختمان ها، دکور و یا دیزاین محیط با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *