کاربرد شیشه در رطوبت

خانه دسته‌بندی نشده کاربرد شیشه در رطوبت
+

کاربرد شیشه در رطوبت

مناطقی مانند کابین حمام یا در نزدیکی وان آب داغ یا سونا و بخش های مختلف سرویس بهداشتی و حمام بهتر است از شیشه های نشکن استفاده شود، زیرا در این بخش ها امکان زمین خوردن افراد زیاد است و برای جلوگیری از آسیب می بایست از متریال بهتری استفاده شود.

شیشه ضخیم

ضخامت شیشه بر اساس قطر آن تعیین می کنند که معمولا از 4 میلی متر تا 10 میلی متر ساخته می شود. از جمله شیشه های بسیار ضخیم که کاربرد و مقاومت بالایی دارد می توان به شیشه نشکن ها اشاره کرد. نکته ی مهمی که لازم است بدانید این می باشد که ضخیم بودن شیشه با نشکن بودن آن رابطه ای کاملا مستقیم دارد. شیشه های ضخیم کاربرد بالاتری نسبت به شیشه های نازک دارند.

شیشه نشکن

شیشه هایی که نشکنند وجود ندارند در واقع خاصیت شیشه شکننده بودن آن است، اما این روزها با پیشرفت علم بر روی شیشه ها از PVB استفاده می شود و با کمی تغییراتی که روی ضخامت شیشه انجام می‌شود مقاومت آن را زیاد می کنند. لایه های PVB چند لایه شیشه نشکن را لمینت می کنند. شیشه های نشکن در صورت ضربات بسیار سنگین می شکنند، اما به صورت ایمنی می شکنند. شیشه های نشکن 3 برابر بیشتر از شیشه های معمولی در برابر حرارت پایداری می کنند و تغییرات حرارتی تا 300 درجه سانتی‌ گراد را تحمل می‌ نمایند.
زمانی که شیشه در شرایط آزمون، حرارت داده شود مقاومت بیشتری دارد.

تترا فرم

یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین مجموعه های فروش شیشه رنگی تترافرم است که شیشه رنگی با بالاترین کیفیت را برای شما به فروش می رساند. برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی بهتر است با ما تماس بگیرید.
شماره تماس: 02122957127 – 09128045625
آدرس: رسالت، بالاتر از میدان الغدیر، ابتدای خیابان دلواری، مجتمع اداری دیبا، طبقه 2 واحد 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *