موارد مصرف شیشه میرال

خانه دسته‌بندی نشده موارد مصرف شیشه میرال
+

موارد مصرف شیشه میرال

در مقالات قبل در مورد شیشه رنگی توضیح دادیم و قیمت شیشه رنگی را بیان کردیم. شیشه میرال به دلیل خصوصیات بسیار خوبی که دارد در صنعت کاربرد بسیار بالایی دارد و در موارد مختلف از آن استفاده می شود. چند مورد از کاربردهای شیشه میرال را برای شما توضیح می دهیم. همانطور که می دانید و اطلاع دارید مجموعه ی تترا فرم فروش شیشه رنگی را بر عهده دارد که در این کار بسیار مطرح نیز هست.

خودروسازی

تصور کنید اتومبیلی تصادف کرده است و شیشه هایش خورد شده اند و به تکه هایی درآمده که به هر طرف پرت می شوند. وقتی شیشه ها می شکنند نوک تیز می شوند و احتمال برندگی زیادی دارند و سریعا وارد بدن می شوند. برای جلوگیری از این موضوع بهتر است با دید دیگری به موضوع نگاه کنید، فرض کنید شیشه خورد شده است و این بار به قطعات کوچکی تبدیل شده است که لبه های صافی دارد و احتمال برندگی کم تری برای شما به وجود می آورند که این شرایط برای نجات جان افراد بهتر است.

صفحه نمایش

امروزه از شیشه سکوریت برای لپ تاپ و کامپیوتر استفاده می شود که کیفیت بسیار بالایی دارد و شفافیت این محصول بسیار قابل توجه می باشد. شیشه سکوریت به کار رفته در لپ تاپ ها بسیار سبک و نازک است که وزن بالایی برای دستگاه شما ایجاد نکند.

ساخت و ساز

به طور کلی در ساخت و ساز، استفاده از شیشه سکوریت الزام می باشد و استفاده از شیشه معمولی در بسیاری از موارد ممنوع است. از شیشه میرال در چه مواقعی استفاده می شود؟ این محصول در بخش هایی از ساختمان که از شیشه هایی بدون قاب استفاده می شود کاربرد دارد.

لوازم خانگی

شیشه اجاق‌ گاز، بخاری، درب فر، درب هود و نیز تمام وسایل و لوازمی که در برابر حرارت مستقیم قرار دارند همگی از شیشه میرال استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید شیشه رنگی با تترا فرم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *