شیشه ضد حریق (بخش دوم)

خانه دسته‌بندی نشده شیشه ضد حریق (بخش دوم)
+

شیشه ضد حریق (بخش دوم)

در ادامه مطلب قبلی لازم به ذکر است که یکی از کاربرد های شیشه رنگی در ساختار شومینه می باشد که شیشه ی جلوی شومینه ها از این شیشه های نسوز ساخته شده است.
شیشه رنگی کاربردهای بسیار زیادی دارد که شامل تزیینات و مصارف خانگی می شود. قیمت شیشه رنگی به دلیل کارایی و زیبایی که دارد بالا است، زیرا این شیشه ها در همه جا ساخته نمی شوند و همگی کیفیت بالایی ندارند. تترا فرم یکی از بهترین مراکز فروش شیشه رنگی در ایران است.

مکانیزم شیشه ضد حریق

اين نوع شيشه يک جام دو جداره می باشد که در يک طرف آن شيشه لايه دار طلقی و طرف دیگر آن يک شيشه 6 ميلی متر يا 8 ميلی متر سکوريت قرار دارد.
شیشه های لایه دار زمانی که در مقابل حرارت باشند در 30 دقیقه اول مقاومت می کنند و بعد از آن شروع به سوختن می کنند. در این زمان فضای بین دو جداره مانع سوختن طرف دیگر می شود تا افراد محل را ترک کنند. لایه خارجی شیشه سکوریت بعد از انهدام کلیه بخش ها زمان زیادی مقاومت می کند و از انتقال حرارت جلوگیری می کند.

امتیاز شیشه ضد حریق

امتیاز شیشه ضد حریق را شنیده اید؟ این موضوع به چه معناست؟ امتیاز به معنای زمان انتظار است، زمانی که شیشه در مقابل آتش تحمل می کند. برای مثال اگر بگویند امتیاز شیشه ای 45 است به این معناست که این شیشه در مدت 45 دقیقه قادر است حرارت را نفوذ ندهد و انتقال آتش را به تعویق اندازد.

تست شیشه

تست های شیشه در دو نوع است، تست اولیه و تست دوم که هر دو یکسری مراحل دارند. این تست ها به شیشه امتیاز می دهند. اگر شما خواستید شیشه بخرید با توجه به امتیاز شیشه هزینه پرداخت کنید و از محصولتان لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *