شیشه دوجداره

خانه دسته‌بندی نشده شیشه دوجداره
+

شیشه دوجداره

شیشه های دو جداره همان شیشه های دو یا چند لایه اند که دارای فضای خالی بین شیشه ای هستند و این فضا با استفاده از هوای خشک یا گازی بی ‌اثر مانند: گاز آرگون پر می ‌شود و مانع ورود صدا می شود. این فضای خالی نکته ی اصلی شیشه های دو جداره می باشد که اگر این فضا نباشد هیچ فرقی با شیشه های معمولی ندارند. لازم است بدانید که این فضای پر شده از گاز، بر خلاف شیشه های ساده اجازه انتقال و جابه جایی گرما و سرما را نمی‌ دهد. اگر از سر و صداهای بیرون خسته شده اید و به فکر تغییرات هستید حتما از شیشه رنگی استفاده کنید، زیرا این محصول ورود صدا را عایق می کند. این شیشه های دو جداره با استفاده از مواد مختلف مهر و موم می شوند. برای محکم کاری می توانید به جای استفاده از شیشه های دو جداره از شیشه های سه جداره استفاده کنید.

مزایای استفاده از شیشه دو جداره

1- ذخیره انرژی : لایه های شیشه ها همانند عایق عمل می کنند و به ذخیره انرژی هم کمک می کنند.
2- افزایش امنیت: این شیشه ها محکم تر است و از شیشه های معمولی امنیت بیشتری دارند. قفل های این شیشه ها در بخش های مختلف پنجره به کار برده می شوند.
3- ارزش ملک شما افزایش می یابد: اگر وارد ملکی شوید که شیشه های دو جداره دارد بیشتر تمایل خرید دارید تا این که وارد خانه ای شوید که شیشه های قدیمی و ساده دارند.

تترا فرم

اگر از شیشه و شیشه رنگی خوشتان می آید به مجموعه ی تترا فرم اعتماد کنید. این مجموعه در امر فروش شیشه رنگی فعالیت دارد. برای اطلاع از انواع مختلف و قیمت شیشه رنگی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *