درب شیشه ای کشویی

خانه دسته‌بندی نشده درب شیشه ای کشویی
+

درب شیشه ای کشویی

سعی مجموعه ی ما تولید و تهیه ی انواع شیشه و شیشه رنگی و یراق آلات با کیفیت است. ما برای فروش شیشه رنگی این سایت را طراحی کرده ایم و بهترین و با کیفیت ترین شیشه ها را عرضه می کنیم. قیمت شیشه رنگی در مجموعه ی تترا فرم از تمام سایت های دیگر مناسب تر است.
درب شیشه ای کشویی بیشتر برای کمدهای دیواری و کمدهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها در داخل ریل استیل یا آلمینیومی به کار برده می شوند. نکته ی بسیار مهم در مورد این دسته از درب ها، نوع یراق ریلی آن ها است که باید از بهترین متریال استفاده شود تا مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد.
شیشه های درب های کشویی از نوع سکوریت با درجه تمپرد 700 با ضخامت 10میل است.

جنس درب شیشه ای کشویی

در ساخت درب شیشه ای کشویی از شیشه های رنگی لاکوبل، رنگی متلوکس، شیشه های رنگی متلاک، شیشه های شفاف، شیشه های دودی، برنز، ساتینا و حتی از شیشه های دو لایه لمینیت استفاده می شود.

درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی معمولا داخل یک فریم باز و بسته می شود. حال این درب به 2 دسته روکار و توکار تقسیم می شود. در حالت روکار تمام یراق آلات به سمت بیرون کار است و در حالت توکار براق آلات دیده نمی شود. فریم ها معمولا ظاهری ساده شبیه یک یو (U) دارند. مجموعه ی تترا فرم بهترین درب شیشه ای با بهترین یراق آلات را برای شما در نظر می گیرد.

درب شیشه ای توکار

درب شیشه ای توکار شامل سه دسته ی ریلی، کشویی و اسپایدری می باشد که در مورد هر سه در مطالب قبلی پرداختیم. معنای کلی درب شیشه ای توکار این است که یعنی یراق ‌آلات داخل سقف، دیوار، کناف یا رابیتس کار شده است.

برای خرید شیشه رنگی با کمترین قیمت به بهترین مراکز فروش شیشه رنگی همانند تترا فرم مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *